Masz pytania? Zadzwoń: 537 30 20 10

O nas

Budujemy domy od 2002 roku.
Mamy doświadczenie, uprawnienia i wiedzę.

Od początku zapewniamy pełną obsługę inwestycji od projektu uzgadnianego indywidualnie, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do całkowitej realizacji inwestycji i uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Spośród firm realizujących budowy osiedli mieszkaniowych wyróżnia nas to, że od początku działalności jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, ukończone studia: Budownictwo na Politechnice Poznańskiej, uzyskane uprawnienia budowlane bez ograniczeń, oraz doświadczenie w budownictwie.

Teraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom chcemy służyć naszą wiedzą i doświadczeniem, zdając sobie sprawę jak obecnie każdy jest bardzo zabiegany, postanowiliśmy wybudować kompleksowo osiedle – Osiedle Tygrysie. Dzięki posiadanemu doświadczeniu udało nam się zaprojektować budynki tak aby pomieszczenia były funkcjonalne, przestronne i dobrze doświetlone i tym samym zmaksymalizować komfort przyszłych mieszkańców.

Równocześnie dzięki temu, że budujemy całe osiedle udało nam się zaoszczędzić Państwu czas który musieliby Państwo przeznaczyć na znalezienie odpowiedniej działki, wybranie odpowiedniego projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę, ustalenie wszelkich warunków związanych z doprowadzeniem mediów do działki i do budynku, budowę oświetlonej ulicy, udało się również wygospodarować miejsce na wielofunkcyjne boisko sportowe, plac zabaw i miejsce na ognisko, przy którym mamy nadzieję będzie w przyszłości kwitło życie towarzyskie mieszkańców osiedla.

Zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji, w skład której wchodzi:

  • przygotowanie koncepcji architektonicznej, uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy, warunków technicznych przyłączenia oraz pozostałych materiałów projektowych niezbędnych do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę;
  • opracowanie projektu budowlanego oraz prowadzenie wszystkich procedur przed organami administracyjnymi zmierzających do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
  • opracowanie projektów wykonawczych: instalacyjnych, zagospodarowania działki, detali architektonicznych;
  • organizacja całego procesu budowlanego, wybudowanie obiektu, prowadzenie dokumentacji budowy, a także zawiadomienie o rozpoczęciu jak i o zakończeniu robót budowlanych;

oraz wszelkie inne czynności w toku postępowania administracyjnego związane z procesem inwestycyjnym i z pozwoleniem na użytkowanie budynku.

Zadowolenie Inwestora jest dla nas sprawą priorytetową, dlatego oferując współpracę służymy fachowym doradztwem i profesjonalną obsługą na każdym etapie projektowym i wykonawczym. Wszystkie dotychczasowe inwestycje zakończyły się sukcesem, były realizowane kompleksowo, z możliwie krótkimi terminami realizacji. W naszym dorobku posiadamy blisko 60 domów jednorodzinnych, przychodnię z apteką w Borówcu, całkowity remont pięciokondygnacyjnej kamienicy w Poznaniu na ul. Głogowskiej.

Dokładamy wszelkich starań aby wybrane rozwiązania były najbardziej optymalne zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym, zapewniając tym samym trwałość obiektu i komfort jego użytkowania.

Satysfakcja Inwestora jest dla nas szczególnie cenna, dlatego aby zyskać zaufanie, powierzane roboty wykonujemy w sposób przemyślany, fachowo, terminowo i starannie, w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną, gwarantując tym samym jakość, na co udzielamy pisemnej gwarancji.

Dialog z Inwestorem jest dla nas szczególnie istotny, ponieważ uważamy, że stałe komunikowanie się jest warunkiem udanej współpracy. Wszystkie nasze poczynania zmierzają do tego aby budynek był zbudowany idealnie, zgodnie z najnowszą wiedzą techniczną i współczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Ekipy Arden są do Państwa dyspozycji zapewniając wnikliwe rozpatrywanie każdego zagadnienia.

Nasz zespół

PAWEŁ PIĘTKA

współwłaściciel firmy ARDENS,Konstruktor

501 363 367

BENON PIĘTKA

Organizacja budowy

516 144 259

DANIEL NAWROT

Serwis

512 008 647


Zobacz także

Masz pytania? Zadzwoń – 537 30 20 10 lub napisz biuro@osiedletygrysie.pl